Ćao, ja ću biti tvoj mentor :-)


Zajednički, pripremićemo te za prijemni i naučićeš sa razumevanjem sve potrebne oblasti iz matematike.

Ovo znanje koristiće ti i kasnije na ispitima na fakultetu, kojeg ćeš uz nas upisati na budžetu :-).

Ukratko o meni:

  • Nastavnik sam elektronike u srednjoj školi sa više od 10 godina iskustva.
  • Dobitnik sam nagrade pokrajinske Vlade za najuspešnije mentore u oblasti tehnike.
  • Dva puta drugi i jednom treće nagrađeni kao najbolji mentor Srbije u oblasti Elektronika.

Kupovinom kompleta dobijaš više!


Umesto ukupne vrednosti od 35 000 din. dobijaš komplet pripreme za samo 30 000 din + još 4 kursa GRATIS!

Umesto mesec dana pristupa po kursu, dobijaš neograničeni pristup svim kursevima do prijemnog!


ZARADI BESPLATNE PRIPREME ILI POPUST!

Za svakog drugara, koji po tvojoj preporuci, upiše naše pripreme, dobijaš 10% popusta! Tako, ukoliko dovedeš 10 drugara na pripreme, osvajaš potpuno besplatan komplet kurseva za FTN!

Sve što je potrebno, jeste da nam javiš putem ovog mejla ime i prezime tvog drugara koji je kupio pripreme i adekvatan popust će ti biti obezbeđen.


Odaberite metod plaćanja


Plaćanje uplatnicom

Ukoliko nemate mogućnost onlajn plaćanja, pišite nam!




Poslušajte iskustva naših učenika



Svi naši učenici, položili su prijemni za FTN i obezbedili sebi budžetsko mesto studiranja! :-)







Često postavljana pitanja


Šta da radim ako nešto iz video predavanja ne razumem?

Postavi pitanje ispod videa i dobićeš odgovor u roku od par sati! Sva teorija je detaljno objašnjena pre izrade samih zadataka u kratkim i preciznim predavanjima.

Šta da radim ako zapnem u izradi nekog zadatka i ne umem dalje sam da ga uradim kao što je u rešenju?

Kurs sadrži video rešenja SVIH zadataka iz zbirke za prijemni. Ukoliko idalje neki zadatak ne uspevaš dobro da izračunaš, uslikaj i okači sliku svog zadatka u komentaru. Rado ću ti pomoći oko otklanjanja greške. Nekada je to samo minus ispred neke veličine.

Da li se cena menja ukoliko postavim previše pitanja?

Ne! Cena je ista koliko god pitanja da postaviš! Tu smo da ti pomognem 24/7 dana.

Sa koliko uređaja mogu da pristupam kursevima pomoću jednog naloga?

Dozvoljeni broj različitih IP adresa je 3. Ukoliko se ovaj broj premaši, sistem automatski blokira nalog.